Psaní všeho druhu

Jak vznikl nápad psát blog

Délka: < 1 min

Samotné rozhodnutí začít psát blog bylo snadné. Rozhodla jsem se v autě. Při řízení člověk vymyslí spoustu věcí. A mně se v hlavě honila spousta myšlenek, které mi tam zasadila nedávno dočtená knížka. Všechno, co v životě „potkáme“, má nějaký důvod a ovlivňuje nás to. Naučila jsem se poslouchat vnitřní hlas, nebo šestý smysl, nebo jak tomu chcete říkat, protože ten často říká to, co máme na srdci. Proto někdy dělám rozhodnutí dřív, než mi mozek začne říkat, že to vlastně nejde.

Jako třeba psaní blogu. Nikdy jsem netoužila být bloggerkou. To je přeci výsada jiné generace. Navíc mě celá ta doba odhalování sebe na veřejných internetech není po vůli. Jsem v některých věcech sice pokrokově smýšlející, ale v tom, jak žít, jsem dost staromódní.

Na druhou stranu jsem ale vždycky chtěla psát. A nějak se začít musí. Tak jdu do toho, jak se říká, “po hlavě” :-)

Každá příručka o tom, jak správně psát blog, říká, že musíte najít zajímavé téma. A tak o čem by ten blog vlastně měl být? O tom jsem přemýšlela v tom autě. A byla to dlouhá cesta… a nakonec je to jasné.

Bude o jednoduchosti.

Protože v jednoduchosti je krása.

Jmenuji se Lucie Klabanová. Jsem manažerka, bloggerka a bojovník za zjednodušování a efektivitu fungování. Mám dvanáct let zkušeností s komplexním marketingem, včetně brand, product a trade marketingu, s řízením lidí v týmu i organizací různých lidí v rámci i mimo firmu. Ráda cestuji, fotím a píšu (nejen) o tom. Kromě svého soukromého blogu lucieklabanova.eu jsem také autorkou projektu make-it-easy.cz, který pomáhá manažerům ve správném řízení času i podřízených.

Leave a Reply